Czym jest dla mnie Unstoppable?

Alternative Text

Prezes

Milewski & Partnerzy

Dzisiejszy świat, w którym przyszło nam żyć daje ogromne szanse rozwoju. Bogaci mają coraz więcej, a biedni coraz mniej. Szczęśliwi rosną w siłę, Ci drudzy słabną z każdym dniem. To prawda. Świat każdego dnia oferuje nam niezwykłe możliwości. Jak to się dzieje, że jedni bez wysiłku osiągają zdecydowanie więcej, a Ty być może uderzasz ciągle w „swój sufit osiągnięć”? Kiedy inni tworzą niezwykłe relacje, budują zwycięskie zespoły, zarabiają coraz więcej Ty być może masz wrażenie, że ciągle stoisz w miejscu. Niestety, nie jesteś jedyny. Większość ludzi żyje w nieświadomości tego, jaki jest ich prawdziwy potencjał.

Czy chcesz czegoś więcej?

Oczywiście, nie każdy musi chcieć więcej, ale to niezwykle frustrujące, że za każdym razem poświęcając coraz więcej energii – osiągasz podobne rezultaty. To jest jak niewidzialny sufit, z którym zderzamy się na drodze zwanej życiem, a przecież dla wielu ludzi jest on „podłogą” i początkiem tego co mogą osiągnąć.

Wybór należy do Ciebie!

Większość ludzi staje się taka, jaka jest na drodze nieświadomego wyboru – każde doświadczenie, a w szczególności otoczenie kształtuje to kim są i tworzy granice przyszłych osiągnięć. Marmurowy blok wystawiony na działanie żywiołów nigdy nie zamieni się w rzeźbę „Dawida” Michała Anioła. O kierunku jaki obierasz w trakcie swojego życia decydują w każdej chwili podejmowane przez Ciebie decyzje. Decyzje, z których większość odbywa się w umyśle podświadomym (gadzia, limbiczna część umysłu)! Kiedy te decyzje pozostają w konflikcie lub ogarnia je chaos, w nieunikniony sposób prowadzi to do sabotowania samego siebie. To siły, które zamiast Cię napędzać i wspierać w działaniu, osłabiają to co dla Ciebie najważniejsze. Gdybyś jednak potrafił zjednoczyć te potężne siły, ciągnęłyby Cię one w kierunku Twojej najwspanialszej wizji życia, dodając Ci siły i energii do realizacji własnych marzeń.

Unstoppable

Dlatego tak ważne jest, aby rozwinąć siebie, nauczyć się umiejętności, które pozwolą Ci zapanować nad sobą i stać się osobą, która jest nie do zatrzymania – UNSTOPPABLE, która będzie szła naprzód bez względu na to co się wydarzy, skończy wszystko, co rozpoczęła i nigdy, przenigdy się nie podda. 

Poleć wpis

Najnowsze na blogu

Najnowsze wpisy
Przygotowanie do Profesjonalnego Wystąpienia Publ...

Czytaj dalej

Dlaczego odmawiam, a moja stawka za wystąpienie w...

Czytaj dalej

3 powody, przez które ludzie nie są Unstoppable...

Czytaj dalej