Agencja WCSA

Jesteśmy pierwszą Agencją na świecie promującą praktyków. Współpracujemy z najwyższej klasy mówcami z polski i z zagranicy. Spełnimy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Mamy długoletnie doświadczenie w organizowaniu najlepszych kongresów na rynku europejskim. Dlatego świadczymy najwyższej jakości usługi w celu zwiększenia motywacji i efektywności działań naszych klientów.

Jeżeli organizujesz kongres, spotkanie integracyjne i poszukujesz mówcy, który swoim wystąpieniem, charyzmą wpłynie na zwiększenie motywacji, efektywności twojego zespołu, a przy tym jest praktykiem, to dobrze trafiłeś.

W naszym portfolio mamy najlepszych i sprawdzonych przez nas mówców klasy światowej, dzięki temu jesteśmy w stanie optymalnie dopasować naszą ofertę do twoich oczekiwań.

Wciąż dbamy o to aby nasze portfolio było wzbogacane o kolejnych mówców, tak żeby współpraca z naszymi klientami była długoterminowa i żeby za każdym razem, móc zaproponować nową i bardzo ciekawą propozycję i aby wciąż wyprzedzać tendencje rynkowe. Jesteśmy Agencją, która postawiła sobie za zadanie również odkrywanie nowych, utalentowanych mówców, którzy są gotowi swoją wiedzą i praktyką poszerzać horyzonty najbardziej wymagających Klientów.

To właśnie zdobyta praktyka w organizowaniu największych kongresów, pozwala nam oferować usługi o najwyższej jakości, które wciąż dostosowujemy do zmieniającego się rynku.

Nie zadowalamy się bylejakością, u nas zawsze kładziemy duży nacisk na najwyższą jakość oferowanych usług.

„Mówca tak powinien skonstruować przemówienie, by wyczerpać temat, ale nie wyczerpać słuchaczy.” – Winston Churchill

Rekomendowani przez nas Praktycy i Mówcy:


Michał Kanarkiewicz

Trener strategicznego myślenia, Mówca inspiracyjny, Szachista, Autor 4 książek

Języki: Polski, angielski

Podróżuje z: Warszawa, Polska

Zakres współpracy: Power speech, consulting, szkolenia i warsztaty

Tematy: Strategiczne myślenie, strategia, szachy, efektywność i skuteczność osobista, planowanie i wyznaczanie celów

Video: https://www.youtube.com/watch?v=TqAVhZEduj4

Książki:Lekcja Strategii, Królowe Strategii, Szachy zeszyt ćwiczeń część 1, Szachy zeszyt ćwiczeń część 2

Strona internetowa: www.MichalKanarkiewicz.com

Ekspert w mediach: TVN, TVN24

Michał często przedstawiany jest jako najpopularniejszy nauczyciel szachów w Polsce. Nauczył blisko 30 000 osób grać w szachy, a jego szkolenia z zakresu strategicznego myślenia z wykorzystaniem elementów gry w szachy przeszło ponad 20 000 uczestników.

Michał uczy myśleć strategicznie i logicznie metodami aktywnymi. Dzięki jego metodologii zespoły zaczynają myśleć skuteczniej i z szerszą perspektywą. Wykorzystuje strategie szachowych mistrzów do pokazywania sposobu, w jaki firma może urosnąć.

Klientami Michała są międzynarodowe organizacje takie jak: PZU, Volvo, PwC, EY, Heineken, UBS, Santander Bank Polska, Alior Bank, Bank Zachodni WBK, Capgemini i Rockwell.

Michał regularnie występuje na największych scenach wydarzeń biznesowych oraz związanych z rozwojem osobistym i zawodowym. Wystąpił z Nickiem Vujicicem, przed publicznością liczącą ponad 4000 osób.

Najczęściej doceniany jest za merytoryczne i prostolinijne podanie trudnego tematu strategii. Pokazuje w jaki sposób każdy może nauczyć się strategicznego myślenia.

Dlaczego Michał Kanarkiewicz?

● ponad 20 000 zadowolonych uczestników jego szkoleń i wystąpień
● bestsellerowy autor z książką Lekcja Strategii
● zaufały mu takie marki jak: zaufały mu takie marki jak: PZU, Volvo, PwC, EY, Heineken, Santander Bank i Alior Bank
● popularyzator gry w szachy, szachista
● twórca filozofii gry w szachy, nie dla grania, lecz dla rozwoju
● znany jako najpopularniejszy nauczyciel szachów w Polsce
● jeden z wiodących autorów z zakresu strategicznego myślenia
● ekspert w mediach
● mówca inspiracyjny występujący z takimi gwiazdami jak Nick Vujicic

Szczepan Brzeski

Trener myślenia strategicznego, Himalaista, Zdobywca Górskiej Korony Ziemi, Lider ponad 315 projektów doradczych

Języki: Polski

Podróżuje z: Kraków, Polska

Zakres współpracy: Power speech, szkolenia i warsztaty, konsulting

Tematy: Motywacja do osiągania celów, Przywództwo, Radzenie sobie z trudnościami, Strategiczne myślenie, Efektywność i skuteczność osobista, Zbuduj pewność siebie, Wspinaczka na Everest – bo każdy ma swój Everest, Sięgnij po Koronę Ziemi – wyzwania zawodowe i ścieżka kariery

Video:https://www.youtube.com/watch?v=b2L25yAK_Ts

Bio:https://www.linkedin.com/in/szczepanbrzeski/

Szczepan często przedstawiany jest jako zdobywca Everestu i Korony Ziemi. W historii Polski Koronę Ziemi zdobyły tylko 23 osoby. Szczepan dokonał tego w 2018 r. Zajęło mu to 6 lat. Pasje do wspinaczki godzi z zarządzaniem firmą. Od 16 lat pracuje nad rozwojem firm i organizacji. Jest doradcą – praktykiem biznesu. Sztuki strategii i planowania nauczył warsztatowo blisko 9 000 osób w całej Polsce.

Na przykładzie strategii górskiej aklimatyzacji na ośmiotysięcznikach, Szczepan pokazuje w jaki sposób firma powinna przygotowywać się do wyzwań. Trudności w zdobywaniu kolejnych szczytów w Koronie Ziemi porównuje do realizacji kolejnych coraz trudniejszych projektów biznesowych, wdrożenia nowych produktów, budowania zespołów zadaniowych lub wejścia na nowe rynki. Każda Firma ma swój „Everest”.

Klientami Szczepana są krajowe i międzynarodowe organizacje takie jak: General Electrics PZU, StepStone, Alior Bank, ING Bank Śląski, Bank Zachodni WBK, IPMA Polska, Uniwersytet Jagielloński, Akademia Górniczo-Hutnicza, Akademia Rolnicza, Miasto Kraków, Miasto Warszawa, Ptak Warsaw Expo, Targi w Krakowie, Kryniczanka, Milewski&Partnerzy, BNI Polska.

Szczepan regularnie występuje na największych scenach wydarzeń biznesowych oraz tych związanych z rozwojem osobistym. Wystąpił z Nickiem Vujicicem, przed publicznością liczącą ponad 4000 osób. Wykładał na 5 uczelniach wyższych m.in. AGH, UJ, Politechnika Krakowska, Akademia Rolnicza i Wyższa Szkoła Europejska im. Ks.J.Tischnera.

Najczęściej doceniany jest za potężny zastrzyk energii oraz motywacji zarówno w zakresie nowych wyzwań jak i radzenia sobie z bieżącymi trudnościami; krystaliczne podanie trudnego tematu strategii osiągania celów w barwnej otoczce Himalajów i wspinaczki wysokogórskiej; potrafi dopasować swoją mowę (warsztat) do konkretnych potrzeb – precyzyjna diagnoza potrzeb klienta.

Dlaczego Szczepan Brzeski?

 • ponad 9 000 zadowolonych uczestników jego warsztatów i szkoleń
 • zaufały mu takie marki jak: GE, PZU, Alior Bank, ING Bank, UJ, AGH
 • popularyzator wspinaczki wysokogórskiej, częsty gość TVNBiS24
 • znany jako zdobywca Everestu i Korony Ziemi 2018 r.; wcześniej w 2017 r. 50 metrów od szczytu zawrócił aby ratować swoje i swojej partnerki życie. Rok później wrócił i stanął na szczycie Góry Gór
 • jeden z wiodących doradców w Polsce z zakresu strategicznego myślenia
 • mówca inspiracyjny występujący z takimi gwiazdami jak Nick Vujicic
 • Szczepan to 16 letni praktyk biznesu; prowadzona przez niego firma wygrywała w konkursach na projekty doradcze; przygotowywane przez niego projekty wygrywały w konkursach dla przedsiębiorstw; łącznie jako lider zespołu przeprowadził ponad 315 zamkniętych projektów doradczych oraz zbudował strategię dla ponad 460 projektów inwestycyjnych
 • ekspert ds. wspierania rozwoju przedsiębiorstw w instytucjach o zasięgu krajowym i regionalnym
 • Tworzył biznes plany takich przedsięwzięć jak: Teatr Krystyny Jandy, Pałac w Wilanowie, Narodowe Archiwum Cyfrowe, liczne fabryki i laboratoria i wiele innych
 • Uczył się biznesu m.in. w Londynie, Mediolanie i Kuala Lumpur (Malezja). Ukończył prestiżowe: I Akademia Innowatorów (Ashoka Polska, 2001); Szkoła Doradców i Trenerów Zarządzania (Matrik; 2007-2008); Quantum Leap (Success Resources, 2015) World Class Business Speaker (Milewski &Partnerzy, 2018)

 

Grażyna Kuczek

Lekarz, specjalista medycyny stylu życia, wykładowca w szkole wyższej, redaktor naczelna pisma Zdrowie z Wyboru, International Prosperity Coach, Lifestyle Counselor, autorka 6 książek i wielu artykułów, koordynator i lekarz prowadząca Program Odnowy Zdrowotnej NEWSTART Prosperity

Języki: Polski

Podróżuje z: Mszczonów,Polska

Zakres współpracy: Power speach, wykłady, consulting, warsztaty i szkolenia

Tematy: zdrowy styl życia, terapia żywieniem, nowa piramida żywieniowa, profilaktyka i terapia chorób cywilizacyjnych m.in. nadwagi, otyłości, cukrzycy, miażdżycy, choroby wieńcowej, nadciśnienia, chorób autoimmunologicznych itd., akademia zdrowego pracownika: wpływ zdrowego stylu życia na efektywność zawodową, power pokarm dla mózgu – jak poprawić sprawność umysłową, jak podnieść odporność organizmu i zmniejszyć absencję chorobową w pracy

Video: https://youtu.be/bhUAW4UYT9Y

Książki: Zdrowie bez ograniczeń, ABC zdrowego stylu życia, Kuchnia w trosce o Twoje zdrowie, Sposób na nadwagę, Zdrowie to wybór, Zdrowie z wyboru, Kuchnia zdrowych i długowiecznych

Grażyna Kuczek uczy jak zapobiegać chorobom cywilizacyjnym, a jeśli choroba już się pojawi pokazuje drogę wyjścia z problemu. Ukończyła staż i szereg szkoleń z zakresu medycyny prewencyjnej, zdrowego stylu życia i terapii żywieniem w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Ze swoją wiedzą dotarła już do ponad 50 000 osób w kraju i za granicą w tym w USA i w Australii. Stworzyła swój autorski Program Odnowy Zdrowotnej NEWSTART Prosperity wzorowany na słynnym programie szkoleniowym dr. Johna H. Kellogga oraz wielu współczesnych specjalistów medycyny stylu życia m.in. dr. Hansa Diehla i prof. Johna Scharffenberga, z którymi utrzymuje stałą współpracę. Dzięki temu programowi i stosowanej w nim metodzie terapeutycznej wielu ludzi cieszy się dzisiaj zdecydowanie lepszym zdrowiem, a nawet wyzdrowieniem.

Grażyna Kuczek regularnie występuje na dużych scenach. Występowała na jednym z najbardziej prestiżowych eventów dla kobiet w Polsce „Queens of Life” i na innych ważnych wydarzeniach rozwojowych m. in. na Ogólnopolskich Targach Rozwoju oraz II Warmińsko-Mazurskim Kongresie Przyszłości. Występowała też przed publicznością w Chicago w USA i w Melbourne w Australii.

Najczęściej doceniana jest za merytoryczne i proste podanie złożonego tematu profilaktyki zdrowotnej. Pokazuje w jaki sposób każdy może wypracować nawyki, które są najlepszym sprzymierzeńcem w zachowaniu zdrowia i witalności.

Dlaczego Grażyna Kuczek?

 • ponad 50 000 odbiorców w kraju i za granicą (m. in. Melbourne, Australia; Chicago ,USA)
 • autorka bestsellerowych książek w zakresie profilaktyki i terapii chorób cywilizacyjnych pt.: Kuchnia w Trosce o Twoje zdrowie i Zdrowie bez ograniczeń. Jak nie chorować i bić rekordy długowieczności
 • zaufały jej takie marki jak FLAVON, Cali Vita, Grupa WM, Fundacja Źródła Życia
 • zapalona pasjonatka i popularyzatorka zdrowego stylu życia i odżywiania, uczyła się od najlepszych specjalistów w Instytutach Medycznych w USA i Kanadzie i utrzymuje z nimi stałą współpracę
 • twórca, koordynator i lekarz prowadząca Programu Odnowy Zdrowotnej NEWSTART Prosperity
 • występowała w wywiadach telewizyjnych, radiowych i prasowych w kraju i za granicą
 • mówca inspirujący, występowała z takimi gwiazdami jak Dorota Wellman, Iwona Guzowska, Piotr Gąsowski, Grażyna Wolszczak, Ewa Kasprzyk, Iwona Szymańska-Pawlović, Łukasz Milewski, Jakub B. Bączek, Kamila Rowińska, Beata Kapcewicz, Łukasz Jakubiak.

 

Mateusz Wróbel

Networker, mówca, autor, przedsiębiorca

Języki: Polski

Podróżuje z: Warszawa, Polska

Zakres współpracy: Power speach, consulting, szkolenia

Tematy: Budowanie skutecznych zespołów sprzedażowych, sprzedaż, leadership, przywództwo, komunikacja, rozwój mentalny

 

Video:

Wystąpienie na Uniwerstytecie Jagielońskim:

https://www.youtube.com/watch?v=WiiiBBuS0mg&t=460s

Wystąpienie szkoleniowe:

https://www.youtube.com/watch?v=YWARmQsa2Qk&t=1638s

Książka:„O tym się nie mówi” czyli jak profesjonalnie działać w network marketingu

Strona internetowa:www.mateuszwrobel.com

Mateusz uczy jak się stać lepszą wersją siebie w danej dziedzinie życia czyli sprzedaż, przywództwo, komunikacja. Jego szkolenia pokazują, że po mimo wieku, ograniczeń mając odpowiednie zasoby można być skutecznym.

Mateusz regularnie występuje na wielkich scenach związanych z rozwojem oraz biznesem. Największym atutem Mateusza jest prosty przekaz z humorem. Trudne treści stają się proste i przyswajalne co przekłada się na skuteczność w działaniu.

Dlaczego Mateusz Wróbel?

 • Ponad 3 tysiące osób rocznie na salach szkoleniowych
 • Zbudowanie bazy klientów konsumencko- sprzedażowej na poziomie 22 tysięcy osób w 2,5 roku
 • Pomoc kilkudziesięciu osobom w zrealizowaniu ich celów finansowych, materialnych, życiowych
 • Pozyskiwanie 2 tysięcy osób miesięcznie do swojej bazy
 • Autor topowego poradnika network marketingu „O tym się nie mówi”

Mateusz mając swój biznes operacyjny jakim jest network marketing dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z poczucia możliwości pomocy innym osobom, firmom.

 

Stanisław Gliwiński

Przedsiębiorca, CEO i założyciel kilku firm w Polsce i Skandynawii

Twórca projektu: ZDROWIEwBIZNESIE.pl

Języki: Polski, angielski, rosyjski

Podróżuje z: Gdańska, Polska

Zakres współpracy: Power Speech, warsztaty, konsultacje.

Tematy: Zarządzanie zdrowiem w biznesie, Fizjologia w pracy, Efektywne odżywianie, Mental Antystress System and Goal Habits.

Video:https://www.youtube.com/channel/UCLdW81YloC2vvnpb_VR2uqQ

Prawnik z wykształcenia, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego oraz Handlu Zagranicznego UG, absolwent Akademii World Class Business Speaker oraz wielu innych szkoleń.

Przez 7 lat sukcesywnie pracował w Grupa LOTOS SA/LOTOS Oil. W tym czasie przeszedł szczeble kariery w korporacji od referenta ds. handlu zagranicznego do szefa biura exportu.

Od roku 2009 prowadzi własny biznes. W tym czasie założył i prowadzi kilka firm w Polsce i w Skandynawii – które współpracują z renomowanymi firmami w Polsce i zagranicą, między innymi LPP SA, Oceanic SA, Lubiana SA, Statoil/Fuchs Ltd.

Jego pasją jest skuteczne zarządzanie zdrowiem w biznesie – napędzające wyniki firmy.

Jest także pasjonatem podróży, tylko w 2018 roku odwiedził ponad 20 krajów biznesowo i prywatnie.

Jest miłośnikiem aktywności fizycznej, zajmował się między innymi karate, zapasami, piłką nożną, triathlonem, bieganiem.

Regularnie uprawia jogging, gimnastyki funkcjonale oraz stosuje zasady efektywnego odżywiania i trening mentalny.

Dlaczego Stanisław Gliwiński?

* wiodący autorytet na rynku zarządzania zdrowiem w biznesie w Polsce

* potrafi jasno, zwięźle i na temat – zainspirować słuchaczy i przekuć zamiar w działanie

* popularyzator zarządzania efektywnością pracownika Tu i Teraz

* doskonale zna realia pracy w korporacji oraz skutecznie motywuje do dbania o siebie i firmę

* jest praktykiem w biznesie, sukcesywnie prowadzi kilka międzynarodowych firm i projektów

* uczył się u najlepszych: Antony Robbins, Brian Tracy, John Maxwell, Nick Vujicic, Andy Harrington, HarvEkcer, Jakub B. Bączek, prof. Robert Cialdini, Vladimir Dovgan, prof. Mirzakarim Norbekov, Alexander Anreyev, Ada Conde, Łukasz Milewski, Gary Vaynerchuk, Dean Karnazes

 

Anna Lach

Kosmetolog, Wizażysta.
Absolwentka Miedzynarodowej Akademii Estetyki. Właściciel Atelier Wizerunku Anna Lach.

Języki: Polski

Podróżuje z: Warszawa, Polska

Zakres współpracy i tematyka:

-Szkolenia i kursy makijazu I i II stopnia :

• I Ty zostań Mistrzem Pędzla – pierwsza lekcja makijażu krok po kroku dla amatorów

• Level Up – zostań Wizażystką – kurs makijażu II stopnia

-Szkolenia makijażu dziennego

-Szkolenia makijażu wieczorowego

– Szkolenia makijażu biznesowego

Wizerunek w biznesie a efektywność w pracy – projekt dla korporacji :
– szkolenia stacjonarne – grupowe i indywidualne
– Warsztaty stacjonarne krok po kroku – grupowe i indywidualne

Anna z pasją zajmuje się kreowaniem wizerunku kobiet podczas prowadzenia szkoleń i warsztatów makijażowych. Pomaga zwiększyć poziom poczucia własnej wartości poprzez metamorfozy wyglądu zewnętrznego.

Przeszkoliła już blisko 20 000 kobiet jak dobrze czuć się we własnej skórze i makijażu każdego dnia, pokazując jego kolejne kroki.

Prowadzi szkolenia I i II stopnia w szkołach kosmetycznych, szkolenia wizerunkowe i lekcje makijażu krok po kroku w korporacjach oraz indywidualne konsultacje z zakresu pielęgnacji skory, nowoczesnych zabiegów w kosmetologii i makijażu.

Anna współpracuje z takimi organizacjami jak : Bank PKO S.A, Bank BGŻ BNP Paribas, Talaria Ladies Spa&Resort, PZU.

Doceniana za łatwy przekaz oraz podawanie prostych i sprawdzonych tricków makijażu biznesowego czy wieczorowego. Udowadnia na swoich szkoleniach, że każda kobieta jeśli czuje się dobrze sama ze sobą wykazuje większą efektywność w pracy.

Dlaczego Anna Lach ?

• ponad 20 000 zadowolonych kursantek i uczestniczek jej kursów i warsztatów
• zaufały jej takie marki jak : Bank PKO S.A, Bank BGZ BNP Paribas, Talaria Ladies Spa&Resort
• kosmetolog i wizażystka z wieloletnim doświadczeniem
• Absolwentka Międzynarodowej Akademii Estetyki
• ekspertka w dziedzinie kursów makijażu i szkoleń korporacyjnych „ makijaż w biznesie”
• twórca cyklu szkoleń pt „ Potęga Kobiecości”

 

Agnieszka Piotrowska

Praktyk biznesu z 20-letnim stażem. Lider zespołu w Network Marketingu, trener rozwoju, coach oraz certyfikowany mówca motywacyjny.

Właścicielka firmy Piotrowska Consulting Coaching Business.

Języki: Polski

Podróżuje z: Dublin, Irlandia

Celem Agnieszki jest edukacja i kształcenie, a także pomaganie przedsiębiorcom, liderom, menedżerom w rozwoju, budowaniu mocnej marki i skutecznie pracujących zespołów.

Zakres współpracy: szkolenia, warsztaty, wystąpienia publiczne, coaching

Tematy:

 • Budowanie skutecznych zespołów
 • Motywacja – narzędziem budowania autorytetu
 • Leadership

Agnieszka przepracowała setki godzin na poznawaniu mechanizmów, które funkcjonują w każdym zespole.
Potrafi złożyć w całość strategie, które pozwalają nie tylko na rozbudowanie zespołu, ale przede wszystkim odrodzenie przyjemności w pracy – z pracy. Dużo pyta, żeby zdefiniować to, co działa i co wymaga poprawy. Uczy, że poprzez zadawanie odpowiednich pytań wzmocnisz swój autorytet i doprowadzisz do mistrzostwa swój zespół.

Poznaj te mechanizmy i wykorzystaj je u siebie – zadziwią Cię efekty.

Agnieszka przeszkoliła wielu przedsiębiorców, kadry zarządzającej oraz liderów Network marketingów z zakresu budowy i skutecznym zarządzaniem mistrzowskich zespołów.

Dlaczego Agnieszka Piotrowska?

 • zaufali jej przedsiębiorcy, którzy dzięki otrzymanym narzędziom wzmocnili swoje zespoły, umiejętnie rozwiązując konflikty, odpowiednio motywując jego członków oraz dzięki lepszej komunikacji zbudowali trwałe relacje z pracownikami
 • liderzy dostają bezcenna wiedzę, która pomaga w zrozumieniu, dlaczego z jednymi porozumiewamy się łatwiej, a z innymi trudniej oraz jak pomóc wzrastać członkom zespołu u swojego boku. Jak poprzez zadawanie odpowiednich pytań poznać lepiej członków swojego zespołu i umiejętnie do ich predyspozycji i umiejętności delegować zadania oraz wyznaczać cele
 • Menadżerzy dowiadują się jak mieć przyjemność z prowadzenia spotkań z zespołem, na którym każdy będzie miał odwagę wypowiedzieć swoje zdanie i dzięki wspólnej burzy mózgów znaleźć rozwiązanie problemu.

 

Robert Szymczak

CFO, członek zarządu ds. finansowych, biegły rewident, magister ekonomii, Word Class Speaker poziom II – 20 letnie doświadczenie w międzynarodowych korporacjach. Doświadczenia zdobywał w Polsce w Niemczech oraz w Wielkiej Brytanii. Współpracował z funduszami Private Equity.

Pracował w: Commerzbank (Frankfurt /M.), Deutsche Handelsbank (Berlin), Artur Andersen (Frankfurt/M.), Ernst & Young (Warszawa), BSH-Bosch, Siemens (Warszawa), Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy (Warszawa), Karmar S.A. – Bouygues Construction (Warszawa), Promedica24 (Warszawa), Promedica24 Ltd (Watford UK), Promedica Plus Franchise GmbH (Essen, Niemcy).

Języki: Polski, niemiecki, angielski

Podróżuje z: Düsseldorf, Niemcy

Zakres współpracy: consulting, szkolenia i warsztaty.

Tematy:

 1. „Prezentacja biznesowa dla finansistów” – jak w zrozumiały, przykuwający uwagę sposób prezentować dane finansowe. Szkolenie dla controllerów finansowych, dyrektorów finansowych oraz CFO

-prezentacja finansowa dla Zarządu, Rady Nadzorczej, Udziałowców

-prezentacja CFO podsumowująca rok finansowy itd

 1. „Dźwignie kariery” – budowanie kariery zawodowej w korporacjach.

Jest to szkolenie dla studentów i osób rozpoczynających karierę zawodową.

-Studia za granicą (jak otrzymać stypendium na studia na zagranicznej uczelni).

-Praktyki studenckie za granicą w międzynarodowej korporacji.

-Pierwsza praca (jej rola w procesie budowania kariery zawodowej).

-Pierwszy awans (jakie działania, postawy przybliżają awans a co go spowalnia).

-Rola miękkich i twardych kompetencji w budowaniu kariery (w którym momencie kariery, które kompetencje rozwijać).

-Bycie liderem (bycie wzorem, zarządzanie zespołem, skuteczna komunikacja)

Dlaczego Robert Szymczak?

 • Wieloletnie praktyczne doświadczenia w prezentacjach finansowych w języku polskim, niemieckim oraz angielskim
 • Promotor prezentowania liczb w sposób ciekawy i przykuwający uwagę. Prezentacja finansowa nie musi być sztywna i nudna
 • Kompleksowość: od pomocy w przygotowaniu wizualizacji graficznych (wykresy i tabele w Excel), prezentacji w Power Point, poprzez opracowanie komentarzy i interpretacji wyników a kończąc ćwiczeniami wystąpienia na scenie – mowa ciała, praca głosem, kontakt z publicznością, praca z rzutnikiem oraz flipchartem

 

Michał Dorszewski

Przedsiębiorca, inwestor, mTrener w MomentumWay, Senior Leadership at Tony Robbins

Języki: Polski, angielski

Podróżuje z: Warszawa, Polska

Zakres współpracy: Power speech, consulting, mentoring, treningi i warsztaty

Tematy: Leadership, komunikacja

 

Video:https://www.youtube.com/watch?v=NInmmhhyMNA

FB:https://www.facebook.com/michaldorszewskiofficial/

Menedżer z dużym doświadczeniem w międzynarodowych organizacjach, trener, mówca motywacyjny. Był odpowiedzialny za rozwój największej światowej sieci franczyzowej w Polsce.

Po latach praktykowania rozpoczął szkolenie u jednego z największych trenerów i mentorów na świecie. Dziś Michał jest jednym z kilku w Polsce Platinium Partner Tony’ego Robbinsa. Ukończył wszystkie jego szkolenia i trening liderów zostając w 2017 Senior Leadership w RRI ( Robbins Research International ). Michał często powtarza za Robbinsem : „Dostaniesz to, co tolerujesz”.

O Michale mówią żartując „coach bezlitosny”, bo w swojej pracy nie idzie na łatwiznę. Szuka rozwiązań w kreatywny sposób, aby jako mentor wspierać w rozwoju na najwyższym poziomie. Jako Coach naturalny dąży do szybkich rezultatów, wykorzystując przy tym swoją intuicję. Prowadzi treningi i warsztaty dla film oraz osób indywidualnych w języku polskim i angielskim. Na scenie jako mówca inspiruje i edukuje szczególnie w zakresie Leadership, komunikacji i budowania zespołów i tego jak blisko tu do dojrzałego rodzica. Ukończył w 2017 roku prestiżową World Class Speaker Academy a od 2018 roku jest praktykiem skutecznej metody Momentum Method i trenerem Momentum Way w zespole Beaty Kapcewicz.

Michał pracuje procesowo, wykorzystuje intuicje i improwizację oraz metody Accelerated Learning. Uczy uważności jako klucza do akceptacji i zmiany.

Najczęściej doceniany jest za dystans do siebie, otwartość, dobry kontakt z publicznością co daje energetyczny i radosny przekaz.

Jesteś zainteresowany wystąpieniem prelegenta?

Złóż zapytanie e-mail: biuro@milewskipartnerzy.pl

W tytule wpisz [Zapytanie Agencja]