Celownik - Łukasz Milewski

970 PLN RABAT 85% 147 PLN
Nadzwyczajna skuteczność to nie dzieło przypadku, ale szereg konkretnych działań, których Cię nauczę.

Główny cel naszego kursu online, to dawać wiedzę i narzędzia, które zniwelują te różnice. Coś co pozwoli Ci mieć naprawdę realny wpływ na Twoje życie.

Jak wiesz to co robimy w Milewski Grow jest wyjątkowe. Czasem jednak pojawiają się produkty szczególnie dla nas ważne i mające ogromną misję. Celownik to jedyny tego typu kurs online na świecie, który pomoże Ci nie tylko odkryć czego tak naprawdę pragniesz, ale pomoże Ci także wdrożyć to we własne życie. Opracowywaliśmy go przez prawie rok, jest efektem ponad 15 lat poszukiwań i był kręcony w czterech lokalizacjach na świecie. Doskonale wiemy, że jest wiele źródeł informacji dotyczących naszego komputera pokładowego jakim jest nasza „podświadomość”. Nam zależy byś nie tylko wiedział to co jest najważniejsze. Chcemy byś zastosował to w swoim życiu. To interaktywny program, który poza szeregiem zaskakujących informacji zawiera bardzo ważne ćwiczenia do zrobienia, wraz z ich objaśnieniem.

Minuta kursu po minucie — każda z nich jest wypełniona fascynującymi informacjami, które mogą być dla Ciebie użyteczne. Wszystko ułożone jest w moduły, by etap po etapie poprowadzić Cię do celu. Takie podejście pozwoli Ci zaoszczędzić masę czasu i pieniędzy. 

Dostęp do kursu jest na 12 miesięcy.


Spójrz, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Najlepszy moment na decyzję jest teraz!
  • Wszystkie
  • Warsztaty
  • Masterclass
  • Książki
  • Płyty CD/DVD
1270 PLN
497 PLN
3950 PLN

Flipuj Po Milion Pro (Zaliczka)

1000 PLN
247 PLN
49 PLN
99 PLN
37 PLN
37 PLN

World Class Webinar

247 PLN
20 PLN
49 PLN
19.9 PLN
100 PLN
55 PLN
55 PLN
27 PLN
199 PLN
24.99 PLN
55 PLN