Współpraca

Milewski Grow Edukuje (warsztaty i szkolenia)
Wierzymy, że praca z każdą jednostką może mieć pozytywny wpływ na każdą organizację, której jest częścią. W naszej pracy korzystamy z doświadczeń najwybitniejszych przedstawicieli biznesu i rozwoju na świecie. Jesteśmy twórcami nowatorskich systemów Mentoringowych i Warsztatowych w obszarach:
– Wystąpień Publicznych
– Rozwoju Personalnego
– Przywództwa
– Sprzedaży i Marketingu, w szczególności z wykorzystaniem nowych technologii

Milewski Grow Mentoring
Nasz czas ze względu na mnogość projektów jakie realizujemy jest bardzo ograniczony. Aktualnie na mentoring rozwojowy lub biznesowy prowadzony w trybie indywidualnym przyjmujemy jedynie kilka osób w roku. Naszą pracą i doświadczeniem wspieramy najwybitniejsze jednostki ze świata biznesu, sportu i polityki. Zaufanie jakim nas obdarzono, motywuje nas do jeszcze bardziej efektywnej pracy. Interesują nas tylko i wyłącznie twoje rezultaty.

Milewski Grow Organizuje
Od wielu lat organizujemy największe wydarzenia w Polsce z dziedzin rozwoju i biznesu. Czasami zdarza się, że angażujemy się w projekty zewnętrzne. Wdrażamy wtedy nasze doświadczenie i realizujemy z partnerami wspólne cele.
Marzysz o niezapomnianej gali? Interesuje Cię zorganizowanie imprezy firmowej z prawdziwego zdarzenia? Pomysł jest innowacyjny i posiadasz odpowiednio duży budżet? Napisz do nas, być może będziemy tym zainteresowani. Interesują nas tylko poważne projekty i propozycje: biuro@lukaszmilewski.pl

Milewski Grow Promuje
Naszą pasją jest tworzenie kompleksowych planów wprowadzania nowych produktów na rynek. Naszą najmocniejszą stroną jest fakt, że jako firma 98% sprzedaży generujemy kanałami online. Nie masz strategii wejścia na rynek? Interesuje Cię nowatorski plan marketingowy i jego realizacja? Być może będziemy w stanie Ci pomóc. Z racji ograniczonego czasu interesują nas pomysły, które przekraczają 2 mln zł budżetu reklamowego. W celu kontaktu napisz: biuro@lukaszmilewski.pl