Wesołych Świąt wszystkim naszym klientom i sympatykom

Wesołych Świąt wszystkim naszym klientom i sympatykom

Moja wyjątkowa misja zaczęła się tydzień temu. Jako światowy specjalista od ściągania do naszego kraju prawdziwych gwiazd stwierdziłem, że w te święta chciałbym Ci życzyć czegoś naprawdę szczególnego.

Czego takiego - pomyślałem? Któż mógłby lepiej znać odpowiedź na to pytanie aniżeli pewien siwy jegomość na biegunie. Dorwać Mikołaja? To dopiero wyzwanie - pomyślałem.

W tym celu wysłałem wiadomości do Przyjaciół z całego świata. W temacie "Szukam telefonu do Świętego Mikołaja, ktoś poratuje". Maile poszły do Brazylii, Stanów Zjednoczonych, Rosji, Finlandii, Argentyny, Wietnamu i wielu innych wspaniałych miejsc. Kilka osób zadzwoniło z pytaniem, czy wszystko u mnie ok? Oczywiście, że bardzo OK. Ja po prostu chcę zapytać Mikołaja - jaka są najwspanialsze życzenia na świecie jakie mogę złożyć swoim Przyjaciołom, Rodzinie, Klientom.

Nikt nie wiedział, jak mi pomóc. Wszyscy wiedzieli o istnieniu grubaska z bieguna, który na dopalaczach ogarnia całą planetę w Wigilię 24 grudnia, ale nikt nie był w stanie podać mi telefonu. Byłem już zrezygnowany, kiedy dwa dni temu zapukał do moich drzwi kurier.

Okazało się, że jeden z Przyjaciół, których prosiłem o komórkę do Mikołaja wysłał mi przesyłkę.
Była niezwykła, bo w środku był list.

" Mój Drogi Przyjacielu namierzyłem komórkę do Mikołaja i zapytałem go, o najwspanialsze życzenia na Święta. Dziś wiem jak one brzmią, więc śpieszę z wiadomością.

Jesteś Najlepszym Prezentem dla Świata - Rozpakuj go!"

Dziś wiem, że nie istnieją na świecie piękniejsze życzenia jakie mogę złożyć wszystkim, którzy są dla mnie ważni. Idąc przez życie szukamy tego co wartościowe na zewnątrz. W każde święta szukamy prezentu, który ma uszczęśliwić naszych bliskich. Podczas gdy to my jesteśmy najpiękniejszym prezentem dla świata.

Życzę Ci więc bezwarunkowej miłości świata i ludzi. Życzę Ci by ludzie małej wiary omijali Cię szerokim łukiem.
Życzę Ci byś nie musiał/a specjalnie świętować tego jednego dnia w roku, a żeby ten czas był każdego dnia. Życzliwość, miłość, troska, radość nie jest na pokaz. Nie można jej kupić w żadnym prezencie. Ona po prostu jest, albo jej nie ma.

Wesołych Świąt i kolejnych 365 miesięcy, a nie jednego dnia w roku.

Z Miłością.
Zespół Milewski Grow